На площі Лесі Українки зводять скляний комплекс

Сообщение об ошибке

Notice: Undefined index: confidential в функции _webform_allowed_roles() (строка 2130 в файле /home/ognikiev/public_html/sites/all/modules/webform/webform.module).

На площі Лесі Українки, біля будівлі ЦВК та Київської oбладміністрації, споруджують скляний комплекс — сервісний центр адмінпослуг «Готово!». Iнiцiатор проекту — перший заступник голови Київської обладміністрації, засновник девелоперської компанії «XXI Век», колишній депутат Київради Лев Парцхаладзе.

Як зазначає прес-служба Парцхаладзе, тендер на будівництво центру завершився ще 8 лютого. Наступного дня був підписаний договір з переможцем — ТОВ «ТММ-Вікна». Компанія займається проектуванням, виготовленням та монтажем вікон i скляних конструкцій. Загалом у конкурсних торгах взяли участь три компанії: ТОВ «Екотан-Україна», ТОВ «ТММ-Вiкна», ПП «Валентаймбуд». Їхнi пропозиції оцінювалися за вартістю, строками виконання робіт та можливістю відстрочення платежів.

Тендерна вартість будівництва склала 16,48 мільйона гривень. Згідно з проектом будівля буде одноповерховою, також передбачений цокольний поверх. Загальна площа центру складатиме понад 1 300 квадратних метрів. Завершити будівництво планують на початку травня цього року. На фасад нанесуть національні вiзерунки та орнаменти Київської області. Ввечері будівля буде підсвічуватись.

У центрі можна буде зареєструвати нерухоме майно, юридичну/фізичну особу-підприємця, громадські організації, також тут надаватимуть послуги в архітектурно-будівельній, міграційній та земельній сферах.

Центр матиме кілька зон:

- видачі готової документації
- різних послуг
- реєстрації майнових прав
- послуг у сферi земельних відносин
- послуг, пов’язаних із видачею паспортів
- приміщення для сканування документації
- зону очікування і ресепшн
- дитячу зону
- зону банку
- кафе.